ROVER NOVAX 30 M – Profesionální řešení
ROVER NOVAX 30 M je výkonné, průmyslové čerpadlo určené pro rychlé a spolehlivé přečerpávání většího množství kapalin. Díky samonasávací konstrukci, nízkootáčkovému indukčnímu motoru a robustní slitině NOVAX nabízí dlouhou životnost a stabilní provoz i při pravidelném používání.
- Spolehlivá kvalita ROVER
- Vysoký čerpací výkon
- Nižší otáčky – šetrnější provoz
- Průmyslové, odolné provedení
Vlastnosti produktu
| Model | NOVAX 30-M |
| Vhodné na víno | Ano |
| Vhodné na vodu | Ano |
| Vhodné na naftu | Ano |
| Typ | Samonasávací |
| Materiál těla | Antioxidační slitina |
| Provoz | Elektrické – 230 V |
| Směr otáčení | Obousměrné |
| Čerpací výkon | 85 l/min |
| Země výroby | Itálie |
Údaje o motoru
| Typ motoru | Indukční |
| Jmenovitý výkon | 1 HP |
| Otáčky motoru | 1450 ot./min |
| Napájení | Elektrické 220 V |
| Stupeň krytí | IPX4 |
| Země výroby | Itálie |
Údaje o čerpadle
| Materiál čerpadla | NOVAX slitina |
| Otáčky motoru | 1450 ot./min |
| Průměr přípojek | 30 mm (DN32) |
| Čerpací výkon | 85 l/min |
| Maximální dopravní výška | 15 m |
| Maximální sací hloubka | 8 m |
| Země výroby | Itálie |
Dárky / extra příslušenství
Rozměry a logistika
| Čistá hmotnost | 10 kg |
| Balení | Originální balení |
| Stav sestavení | Smontováno |