ROVER MARINA 20-24V – profesionalna rešitev za mobilno črpanje
Ta akumulatorska črpalka ROVER je odlična izbira za mobilno uporabo povsod tam, kjer ni dostopa do električnega omrežja. Zahvaljujoč samosesalni zasnovi, bronastemu ohišju črpalke in dvosmernemu vrtenju je primerna za varno pretakanje vina, vode in dizelskega goriva v manjših do zmernih količinah.
- Zanesljiva kakovost ROVER
- Delovanje na 24 V akumulator
- Preprosto upravljanje in zagon
- Stabilno delovanje pri dolgotrajni uporabi
Lastnosti izdelka
| Model | MARINA 20-24V |
| Primerno za vino | Da |
| Primerno za vodo | Da |
| Primerno za dizelsko gorivo | Da |
| Tip | Samosesalna |
| Material ohišja | Bron |
| Način delovanja | Akumulatorsko – 24 V |
| Smer vrtenja | Dvosmerna |
| Črpalna zmogljivost | 33 l/min |
| Država proizvodnje | Italija |
Podatki o motorju
| Tip motorja | Električni |
| Nazivna moč | 0,5 KM (HP) |
| Hitrost motorja | 2850 vrt/min |
| Napajanje | 24 V akumulatorsko |
| Stopnja zaščite | IPX4 |
| Država proizvodnje | Italija |
Podatki o črpalki
| Material črpalke | Bron |
| Hitrost motorja | 2850 vrt/min |
| Premer priključkov | 20 mm |
| Črpalna zmogljivost | 33 l/min |
| Maksimalna tlačna višina | 24 m |
| Maksimalna sesalna globina | 5 m |
| Država proizvodnje | Italija |
Priložena oprema
| Sesalni filter | Da |
| Navodila za uporabo | Da |
Dimenzije in logistika
| Dimenzije izdelka (D × Š × V) | 230 × 120 × 190 mm |
| Neto masa | 6 kg |
| Embalaža | Originalna embalaža |
| Stanje ob dobavi | Predhodno sestavljeno |